SELAMAT DATANG KE BLOG RASMI CATUR MSSM, BAHAGIAN SUKAN, KEMENTERIAN PENDIDIKAN MALAYSIA

Wednesday, 8 August 2018

KEPUTUSAN PUSINGAN 5

KEJOHANAN CATUR MSSM 2018

Tarikh: 8 Ogos 2018 (Rabu)
Masa: 8.30 pagi
Tempat: Dewan Sultan Mizan, Universiti Malaysia Terengganu


LELAKI 12 TAHUN INDIVIDU

Rk.SNoNameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
11LEE CARE GREENE1594PNG4,515,513,5014,5
23ISKANDAR HAIKAL BIN ZULKIPPLI1477SLG4,513,511,5012,0
32POH YU TIAN1520PNG4,015,511,0014,0
44MUHAMMAD NUR DAIE B MASLI1575N94,015,511,0013,0
522MUHAMMAD RAFIQ HYKAL B AMRI0KDH3,512,07,5011,0
628MUHD IZZ ANAQI MOH SHOAIR0PHG3,511,07,0010,0
716MOHAMMAD AFIQ BIN MOHD ZA’IM0SAB3,018,09,0013,5
815SYED FIRDAUS ASYRAAF BIN SYED HA0PRK3,015,58,0012,5
97MUHAMMAD IMAN HARRIZ B MOHD MUJI0N93,015,08,0012,0
1010TAN CHEE LIM0SLG3,015,06,5012,0
1120DARSHAN A/L REVINTRAN0KDH3,013,06,7510,0
125MUHAMMAD TIRMIDZI BIN ABDUL SAHI0SAB3,012,56,5010,5
1332SHARLY HAKIMY BIN HAMDAN1263PLS3,011,05,509,5
1414NURSYAZREL WAFIY BIN MOHD NOH0JHR2,516,57,2512,0
1521MUHAMMAD HAFIY IKHWAN B RHOZISHA1186PHG2,513,56,2511,0
169MUHAMMAD AFIQ MUHAIMIN BIN AHMAD0KEL2,512,55,259,5
1711RIFQI BIN AZMAN0PLS2,512,55,009,5
1831WONG QI ZHI1321KL2,511,03,759,5
1930LUCAS OH LI JYE0PUT2,510,54,509,5
206MUHAMMAD AJWAD BIN MOHAMMAD AMIN1248KEL2,014,05,0010,5
2119MUHAMMAD ADAM SUFI BIN MD RIZAM0MK2,012,01,509,0
2225MUHAMMAD SYAKIR BIN MOHD SHAFIE1123JHR2,011,53,759,0
2313KHOO MING HIN1111KL2,011,52,508,5
2423MUHAMMAD FATHULLAH HAKIM BIN ARJ0MK2,011,02,009,5
2524ERIC WONG TEE KIING0SAR2,011,01,508,5
2617MUHAMMAD HARIZ FIKRI BIN MOHD FA0PUT1,513,02,258,5
2712MUHAMMAD AISY HAKIMI BIN MD SOFI0TRG1,511,01,258,5
2826UMAIR UBAIDILLAH B. AMILUDDIN0PRK1,59,01,257,0
2927AHMAD AQIL BIN SOPHIAN0TRG1,58,51,256,5
3018JACKY SIAW ZHENG WEI0SAR1,012,01,507,5
318ZAHIN HAFIZI BIN ZAIDI0LAB0,58,50,256,0
3229MUHAMAD DANIAL ADLAN RIZUAN0LAB0,57,50,255,5

PEREMPUAN 12 TAHUN INDIVIDU

Rk.SNoNameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
125NIK NOR AFIFAH BT. NIK MUDMAS0KEL5,014,014,009,0
226DESIRRA PEREIRAMAS1254SLG4,016,011,0010,0
39MIRZA IRDINA BINTI MUZAMILMAS1403MK4,013,09,008,0
412VISSNUPRIYA A/P PRUSHOTMANMAS1142N94,012,09,257,5
516NUR FARINA SYAFIKA BINTI SAMINANMAS0SAR3,515,08,508,0
67FAYNICOLLY IKITMAS0SAB3,513,08,007,0
719IRIS QISTINA BINTI MOHD RIZWANMAS0KL3,510,06,506,5
818THONG YU XUANMAS0JHR3,016,58,5010,5
91TEH YI-LYNNMAS1202SAR3,015,07,509,0
105NUR UZMA BAZILAH BT MOHD TARMIZIMAS1153SLG3,014,57,509,0
1128NUR BALQIS SOFEA BT MOHD IZHAMMAS1188KDH3,013,06,007,5
1210NURIN BATRISYIA BT MOHD ROSDIMAS0KDH3,011,03,006,0
1320NUR IKLIL BINTI FADZILMAS0MK3,08,03,005,0
144HENG YEE XUANMAS0JHR2,516,57,009,5
1530AINUR EMILYNNE 'AISYA BT NUR AIZUL AMAS0PUT2,512,54,257,5
1617AIN INSYIRAH BT ROSLIMAS0PNG2,510,55,256,5
172NURUL FAIDHONAH BT ABD RAHMANMAS0PHG2,510,03,756,0
1823NOR DIANA BT RAZALIMAS0PHG2,015,55,759,5
193WAN NUR ALIA ALISA BT WAN GHAZALIMAS0TRG2,013,54,009,0
2024IVIE YONG YEE XINMAS0PNG2,013,03,008,0
2121NURUL ALIA NATASHA BT ZAINURIMAS0N92,012,53,508,0
228FATIN NADIA BT NORHISHAMMAS0KEL2,011,53,007,0
2313TAN LI-YENMAS0KL2,010,03,006,0
2422NURLISA AWANIS BINTI RIDUANMAS0TRG2,07,51,004,0
2515NURIN KHAIRIN BT KHAIRUL ANUARMAS0PUT1,513,53,758,0
2614LATIFAH SAFIAH BT. MOHD LATIBMAS0PRK1,014,00,009,0
2711NUR ATIQATUL AALIYAH BINTI ABDULMAS0LAB1,013,02,007,0
286AINI NAJIHAH BINTI HASFARIZALMAS0PLS1,011,01,006,5
2927ANIS IZZATI BT. MOHD FAIZALMAS0PRK1,09,50,005,5
3029NUR IZZATUL DAMIA BINTI MUHADJIRMAS0LAB0,010,00,006,0

LELAKI 15 TAHUN INDIVIDU

Rk.SNoNameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
118LYE LIK ZANG2270KL5,015,515,509,0
213THANG KIT HAN0PRK4,015,011,759,0
32FERGUS LIM SEE SIANG1825SAR4,014,511,008,5
49LOH ZI JIAN1738JHR3,515,58,758,5
528MUHAMMAD ADRUL FARHAN B MAZLAN0N93,514,08,258,5
617WONG ZI YUE1567SLG3,018,09,5010,0
714BRANDON TIEN SREENIVASAN1467KL3,014,55,508,5
81MUHAMMAD ALFAIZ BIN DAUD0SAR3,013,55,507,0
3SHAZWAN ARIFI BIN SUHAIMI0KEL3,013,55,507,0
1020MUHAMMAD ADIB HAKIM BIN MOHD KAH1293JHR3,012,56,009,0
114AQIL DANISH B JUSOH0KDH3,012,06,007,0
128AMIR MUQQRI BIN SAPRIN1749SLG3,011,55,507,0
136MUHAMMAD HARITH FAHMI B MOHD RAD1252PHG3,010,05,006,0
1410TAN YIK CHEAN1533PNG3,09,56,005,5
1522SALMAN FARIS B AZIZAN0KDH2,515,06,009,5
167MUHD ZARIF AIMAN BIN MUHAMMAD1187TRG2,511,04,256,0
1715AIZZUL SYAHMI BIN AMIZUL0PLS2,510,54,255,5
1827MUHD RAZIQ B SHAMSUL IZRAN0PUT2,015,05,009,0
1926MUHAMMAD AIMAN SYAFIQIE BIN MUST0KEL2,015,04,509,0
2021LIM CHENG LUN1313PNG2,014,05,009,0
2124MUHAMMAD SYAHIRAN BIN MOKHTAR0PRK2,010,51,007,0
2211LINGGESHKUMAR A/L THARMARAJA0N92,09,52,755,5
2330MUHAMMAD FIRDAUS BIN HASHIM0TRG2,09,02,505,5
2412MAO JIT TAO0MK2,06,01,004,0
2525MUHAMMAD IMRAN HAKIM BIN MOHAMAD0TRG1,514,04,008,5
2616WONG WEI HAO0LAB1,511,01,258,0
2723MUHAMMAD RAIF DANIAL B TASYRIF0PHG1,511,01,258,0
2819ADI LUQMAN BIN MOHD RASHIDIN0MK1,012,02,507,0
2929WONG WEI JIE0LAB1,012,02,007,0
305AIMAN BIN HARUN NORASHID0PUT0,010,00,005,5

PEREMPUAN 15 TAHUN INDIVIDU

Rk.SNoNameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
11CHUA JIA-TIENMAS1787PNG5,021,516,5010,0
213DIVYADARRSHINI A/P LOGANATHANMAS1160PNG4,018,59,508,5
316CHIEW YING XUANMAS0SAB4,017,58,507,5
421NURKAMILIA BATRISYA BT ROSZAMANMAS1282PHG4,016,58,507,0
519YAP ROU XINMAS0KL3,516,59,258,0
615NUR AKMA QUZAINA BT KHAIROLHISALMAS0SLG3,516,08,258,0
729DIVYASREE JAYAKUMARMAS1411KL3,516,07,257,5
83SITI HAIFA BT HAZRULMAS0N93,020,09,0010,5
98VIDHYA MAHINDRANMAS1282N93,020,08,0010,0
1020HANIS NASREEN BT ADINURMAS1406KDH3,016,55,507,5
1125NUR FATIHAH SYAFIKAH BT CHE DINMAS0PRK3,016,06,007,5
1224HNG WEI ENMAS1060JHR3,015,56,008,5
1311NUR FARHATUL HAKIMAH BT NOR AHDATMAS1096JHR3,012,55,005,5
1427ELISE TING ZHEN YINGMAS0SAR2,517,05,508,5
1510NUR SYAHZANI ILYANA BT KAMARUDDIMAS0PRK2,514,04,257,5
1622HANNAH FARISAH BT SALIHINMAS1316SLG2,514,03,507,0
1718VANITASREE CHANDRASEKARANMAS0MK2,513,03,257,0
1817MARYAM JAMILAH BT RAMLANMAS0TRG2,59,53,004,0
196NUR ATHIRAH IZZATI BT ABANG MD REDMAS0SAR2,014,53,257,5
207ASHLEY SARA BT HAMDANMAS0PLS2,014,03,007,0
2114NOOR ZETI FATIMAH BT ZAHARINMAS1237KDH2,013,52,007,0
2223THANAASREE CHANDRASEKARANMAS0MK2,012,01,506,5
234NURFARHAH IRDINA BT MUHAMMAD SHARIDANMAS0KEL1,516,54,259,0
2426IJLAH BT MOHD JAMREEMAS0TRG1,515,53,509,0
252NIK NUR NADZIRAH BT NIK MOHD AZRIHMAS1520KEL1,515,03,507,5
265LANIDA DAHALANMAS0PHG1,013,51,007,5
2712SAIYIDA NAQIYYAH BT SAIFULHAZMIMAS0PUT1,012,52,257,0
2828NURSYAZANA BT KASMAZULIMAS0PUT1,012,51,007,0
2930AINA ADILAH BT MOHD IZZATMAS0TRG1,010,00,505,0
309SITI NURZULAIQA BT ALIMAS0LAB0,510,00,505,5

LELAKI 18 TAHUN INDIVIDU

Rk.SNoNameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
13WONG YINN LONG2268PNG5,015,015,009,0
22MUHAMMAD FARHI BIN AZMAN0PLS4,015,011,009,0
315AMIR GHAAZI BIN MOHD SAPRIN1906SLG4,014,59,509,0
46NORIZRAN HAFIFI BIN NORDIN0KEL3,514,59,509,0
51LOO HSIEN RONG EVAN1754MK3,514,07,508,5
624YAP EHIN1344KL3,015,07,008,0
720DARREN CHRISTOPHER TAY XIONG ZE1406SAR3,014,58,259,0
827PADTHMARUBEN A/L KUMAR1528N93,014,57,008,5
917DANNY BIN GLENN0SAB3,014,56,508,5
1011ANTHONY TEH YONG KEAT1622SAR3,013,07,007,0
1114LEE JIA LEK0JHR3,012,57,007,5
1225CHONG MING EE1447PNG3,012,56,258,0
1321MUHD HIJAZ ABDULLAH0PHG3,011,05,006,5
1413HAZIQ AIMAN1426KL3,010,55,007,0
1528DINISH A/L SATHASEELAN1427SLG2,514,55,508,0
1629MUHAMMAD AJWAD B ZANI0TRG2,59,53,505,5
1718MUHAMMAD HAFIZUDDIN B MOHAMAD FI0KDH2,014,53,508,0
1812LUQMAN B ZUBIR0PUT2,013,55,008,5
1926KHOO YEN KEAT0JHR2,013,53,509,0
2023SAID B RAMDAN0PUT2,013,04,007,0
219LUQMAN HAKIM B ILYAS0KDH2,011,52,757,5
224MUHAMMAD MIRZA IRFAN BIN MUZAMIL1526MK2,011,03,756,0
2322NURUL AZHAN BIN ROZALLI0PRK2,010,53,756,0
245FAHIM AL-FAQEH B SALEH1583N92,09,52,756,0
258TUAN MUHAIMIN B TUAN ISMAIL0PHG2,08,51,505,0
267MUHAMMAD ARIEF FIQRIE B MURYADI0TRG1,512,03,007,0
2719AHMAD AIMAN BIN SAHADI0KEL1,511,03,006,0
2810MUHAMMAD AFIQ HAIKAL BIN MAZLAN0PRK1,011,00,507,5
2930MOHD AZRI BIN ABIDIN0LAB0,511,50,257,0
3016GERMANUS BANIUS0LAB0,59,00,255,0

PEREMPUAN 18 TAHUN INDIVIDU

Rk.SNoNameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
16PUTERI MUNAJJAH AZZAHRA BINTI AZ1866KL5,015,515,509,5
29SITI AISYAH BT TAJUDIN0PHG4,015,512,009,0
310BETTY SIA WAN TING0SAR4,013,510,259,0
413VIANNA DENNIA DANIEL0SAB4,013,58,507,5
53LOO QING WEI0SLG3,516,59,5010,0
624NIK NURMIZA BINTI NIK NOR HAVISA0KEL3,511,06,757,0
71TAY YI XIN0SAR3,015,07,759,5
818HAFIZAH BINTI SULAIMAN0MK3,015,07,009,5
928TEH XINTIAN0KL3,014,56,507,5
1015HASYA BT HAZIZ0KEL3,014,55,508,0
1123FARAH MAISARAH BT NORULHAIZY0N93,013,57,507,5
1221NUR AQILAH AISHAH BT ROSSELI0PHG3,013,06,007,0
1325KONG FOO YING0JHR3,012,05,506,5
1417ZARITH SOFIAH BT ZAIDI0TRG3,012,05,007,0
152JOVITA TAN ROEL0PNG2,513,56,008,0
168DAMIA QISTINA BINTI ABDUL HALIM0JHR2,513,05,758,0
1720LEE JING WEI0SLG2,57,54,504,5
1831MITCHELLE ALFRED0SAB2,013,54,008,0
1916YUWARRKAYALVILI A/P SENTIL KUMAR0PRK2,012,54,757,5
2019AYU AZRA BINTI AZMAN0PLS2,012,53,008,0
2132JESSLYN WONG HUI XUAN0PRK2,011,54,257,0
225IZZATUL NAJIHAH BINTI AZHAM0PLS2,011,52,507,5
2322LIEW YI JIN0PNG2,011,52,005,5
247NABILA ADLINA BINTI AZAHARI0MK2,010,03,506,0
2512NUR AQILATUL A'ALIYAH BINTI ABDU0LAB2,010,02,006,0
2629MARIAMAH BINTI ABDUL RAHMAN0LAB1,512,03,257,0
2714AINURA MUSAEVA TALAIBEK0PUT1,511,01,756,5
2811FAWZA BT MOHD 'ATEF0KDH1,510,51,506,5
294SITI HAIDAH BT HAZRUL0N91,015,02,509,0
3026NOR HANANI ELYANA BT MOHD NOOR0PUT1,011,51,506,0
3127RABIATUL ADAWIAH BT KAMARUDDIN0TRG1,010,01,756,0
3230NUR AISYAH NABILAH BT MUHAMAD AS0KDH1,08,01,255,0

LELAKI 12 TAHUN BERPASUKAN

Rk.SNoTeamGames  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
14KUALA LUMPUR55001013,561,5
21PENANG5401814,049,5
33PAHANG5311714,036,0
47NEGERI SEMBILAN5311712,053,5
52SELANGOR5302612,560,0
614PUTRAJAYA5302612,549,0
75JOHOR5302612,047,0
810KEDAH521258,552,0
915TERENGGANU5203411,040,0
1012PERAK5203410,540,5
118SABAH520349,053,0
129MELAKA520347,546,5
136KELANTAN520347,058,5
1416LABUAN511337,542,5
1511SARAWAK510427,055,5
1613PERLIS500501,555,0

PEREMPUAN 12 TAHUN BERPASUKAN

Rk.SNoTeamGames  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
13SELANGOR55001016,054,5
29JOHOR5401813,061,5
37KELANTAN5311712,556,0
41PULAU PINANG5221613,550,0
52KUALA LUMPUR5302612,057,5
610NEGERI SEMBILAN5302612,046,0
78PAHANG5302611,552,5
812KEDAH5212510,544,0
913PUTRAJAYA5212510,061,0
104SARAWAK5203410,549,5
115PERAK520348,545,0
1214TERENGGANU520346,541,5
1311SABAH511337,545,0
146MELAKA511337,050,5
1515LABUAN502324,543,5
1616PERLIS501414,542,0

LELAKI 15 TAHUN BERPASUKAN

Rk.SNoTeamGames  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
12SELANGOR5410915,058,0
21KUALA LUMPUR5401816,055,5
33PULAU PINANG5311712,561,5
415W.P PUTRAJAYA5311712,549,5
57TERENGGANU5311712,051,5
612SARAWAK5302610,059,0
76PERAK521259,052,5
813NEGERI SEMBILAN521259,042,0
95PAHANG5203410,557,5
1011MELAKA5203410,047,0
119KELANTAN520349,045,5
1210KEDAH520349,045,0
138JOHOR520348,546,0
144SABAH520347,049,0
1514LABUAN501415,538,5
1616PERLIS501414,542,0

PEREMPUAN 15 TAHUN BERPASUKAN

Rk.SNoTeamGames  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
17SELANGOR55001018,054,5
22KUALA LUMPUR5401812,562,0
31PULAU PINANG5311714,051,0
43JOHOR5302612,059,5
511KELANTAN5302611,550,5
614PUTRAJAYA5302611,049,5
76PERAK5302610,552,5
85PAHANG5212510,557,0
94NEGERI SEMBILAN520349,557,5
1012KEDAH520349,045,5
118SARAWAK520348,044,5
129SABAH520348,043,0
1313TERENGGANU520346,539,5
1415PERLIS511338,048,5
1510MELAKA511337,044,0
1616LABUAN500504,041,0

LELAKI 18 TAHUN BERPASUKAN

Rk.SNoTeamGames  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
15PULAU PINANG55001013,559,5
21KUALA LUMPUR5401813,558,0
32JOHOR5311714,054,5
46PERAK5311712,041,5
58SARAWAK5302613,050,0
67SABAH5302612,542,0
73SELANGOR5302611,052,5
810KELANTAN5212510,040,5
913MELAKA521257,043,0
104KEDAH520348,546,0
1112PAHANG520348,544,0
129NEGERI SEMBILAN520347,535,5
1311PUTRAJAYA520344,035,5
1415TERENGGANU510423,039,0
1514W.P.LABUAN510422,035,0

PEREMPUAN 15 TAHUN BERPASUKAN

Rk.SNoTeamGames  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
12PULAU PINANG55001015,555,5
21KUALA LUMPUR5401816,554,5
34SELANGOR5311713,550,5
46JOHOR5302612,552,0
55PERAK5221612,533,0
612PAHANG5302611,057,0
73SABAH521259,041,0
810KEDAH521258,057,5
913TERENGGANU521256,037,0
1011KELANTAN513156,030,0
117MELAKA5122410,047,0
129NEGERI SEMBILAN512248,544,5
138SARAWAK512245,041,5
1415PUTRAJAYA511333,039,0
1514LABUAN510423,037,0





No comments:

Post a Comment