SELAMAT DATANG KE BLOG RASMI CATUR MSSM, BAHAGIAN SUKAN, KEMENTERIAN PENDIDIKAN MALAYSIA

Friday, 10 August 2018

KEPUTUSAN PUSINGAN 6

KEJOHANAN CATUR MSSM 2018

Tarikh: 9 Ogos 2018 (Khamis)
Masa: 8.30 pagi
Tempat: Dewan Sultan Mizan, Universiti Malaysia Terengganu



LELAKI 12 TAHUN INDIVIDU

Rk.SNoNameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
13ISKANDAR HAIKAL BIN ZULKIPPLI1477SLG5,521,018,5019,0
22POH YU TIAN1520PNG5,022,517,5020,0
31LEE CARE GREENE1594PNG4,523,015,0020,5
44MUHAMMAD NUR DAIE B MASLI1575N94,023,514,0019,5
528MUHD IZZ ANAQI MOH SHOAIR0PHG4,017,010,7515,5
622MUHAMMAD RAFIQ HYKAL B AMRI0KDH4,017,010,2515,0
732SHARLY HAKIMY BIN HAMDAN1263PLS4,016,510,5015,0
820DARSHAN A/L REVINTRAN0KDH4,016,510,2514,5
916MOHAMMAD AFIQ BIN MOHD ZA’IM0SAB3,524,012,2519,0
1015SYED FIRDAUS ASYRAAF BIN SYED HA0PRK3,520,010,2517,5
1110TAN CHEE LIM0SLG3,520,09,7517,0
125MUHAMMAD TIRMIDZI BIN ABDUL SAHI0SAB3,519,010,2516,5
139MUHAMMAD AFIQ MUHAIMIN BIN AHMAD0KEL3,517,59,7514,5
1411RIFQI BIN AZMAN0PLS3,517,58,5014,0
157MUHAMMAD IMAN HARRIZ B MOHD MUJI0N93,021,59,0017,0
1619MUHAMMAD ADAM SUFI BIN MD RIZAM0MK3,018,05,0015,0
1725MUHAMMAD SYAKIR BIN MOHD SHAFIE1123JHR3,017,06,5014,5
1824ERIC WONG TEE KIING0SAR3,016,05,0014,0
1914NURSYAZREL WAFIY BIN MOHD NOH0JHR2,523,08,7517,5
2021MUHAMMAD HAFIY IKHWAN B RHOZISHA1186PHG2,520,58,2516,5
2131WONG QI ZHI1321KL2,518,55,7515,0
2230LUCAS OH LI JYE0PUT2,516,06,0013,5
2313KHOO MING HIN1111KL2,516,04,2512,5
2423MUHAMMAD FATHULLAH HAKIM BIN ARJ0MK2,515,53,7513,0
256MUHAMMAD AJWAD BIN MOHAMMAD AMIN1248KEL2,019,55,7515,0
2618JACKY SIAW ZHENG WEI0SAR2,016,02,5012,5
2712MUHAMMAD AISY HAKIMI BIN MD SOFI0TRG2,014,52,0012,0
2827AHMAD AQIL BIN SOPHIAN0TRG2,014,02,7511,0
2926UMAIR UBAIDILLAH B. AMILUDDIN0PRK2,012,02,5010,0
3017MUHAMMAD HARIZ FIKRI BIN MOHD FA0PUT1,518,03,0013,0
318ZAHIN HAFIZI BIN ZAIDI0LAB1,012,51,2510,0
3229MUHAMAD DANIAL ADLAN RIZUAN0LAB0,512,50,509,0


PEREMPUAN 12 TAHUN INDIVIDU

Rk.SNoNameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
125NIK NOR AFIFAH BT. NIK MUDMAS0KEL5,520,017,7514,0
212VISSNUPRIYA A/P PRUSHOTMANMAS1142N95,017,514,7512,0
39MIRZA IRDINA BINTI MUZAMILMAS1403MK4,522,015,2515,0
416NUR FARINA SYAFIKA BINTI SAMINANMAS0SAR4,521,013,5013,5
526DESIRRA PEREIRAMAS1254SLG4,023,012,5016,5
61TEH YI-LYNNMAS1202SAR4,021,012,0014,5
75NUR UZMA BAZILAH BT MOHD TARMIZIMAS1153SLG4,019,512,0012,5
828NUR BALQIS SOFEA BT MOHD IZHAMMAS1188KDH4,017,510,0011,0
97FAYNICOLLY IKITMAS0SAB3,520,010,5013,0
1030AINUR EMILYNNE 'AISYA BT NUR AIZUL AMAS0PUT3,518,58,7511,5
1119IRIS QISTINA BINTI MOHD RIZWANMAS0KL3,517,59,5011,0
1217AIN INSYIRAH BT ROSLIMAS0PNG3,517,09,2511,5
132NURUL FAIDHONAH BT ABD RAHMANMAS0PHG3,516,58,7511,0
1418THONG YU XUANMAS0JHR3,022,59,5015,5
1510NURIN BATRISYIA BT MOHD ROSDIMAS0KDH3,017,03,5011,5
1624IVIE YONG YEE XINMAS0PNG3,016,55,0011,0
178FATIN NADIA BT NORHISHAMMAS0KEL3,014,05,509,0
1820NUR IKLIL BINTI FADZILMAS0MK3,013,54,009,5
1922NURLISA AWANIS BINTI RIDUANMAS0TRG3,010,03,506,5
204HENG YEE XUANMAS0JHR2,522,57,5015,0
2115NURIN KHAIRIN BT KHAIRUL ANUARMAS0PUT2,519,56,2514,5
2223NOR DIANA BT RAZALIMAS0PHG2,022,57,2514,5
2321NURUL ALIA NATASHA BT ZAINURIMAS0N92,018,55,5012,5
2413TAN LI-YENMAS0KL2,018,55,0012,5
253WAN NUR ALIA ALISA BT WAN GHAZALIMAS0TRG2,017,54,0012,0
266AINI NAJIHAH BINTI HASFARIZALMAS0PLS2,012,51,509,0
2714LATIFAH SAFIAH BT. MOHD LATIBMAS0PRK1,517,50,7512,0
2827ANIS IZZATI BT. MOHD FAIZALMAS0PRK1,515,00,7510,0
2911NUR ATIQATUL AALIYAH BINTI ABDULMAS0LAB1,017,53,0011,5
3029NUR IZZATUL DAMIA BINTI MUHADJIRMAS0LAB0,014,00,009,5

LELAKI 15 TAHUN INDIVIDU

Rk.SNoNameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
118LYE LIK ZANG2270KL6,022,522,5015,5
22FERGUS LIM SEE SIANG1825SAR5,022,018,0015,0
317WONG ZI YUE1567SLG4,024,014,0015,0
413THANG KIT HAN0PRK4,023,513,2515,0
514BRANDON TIEN SREENIVASAN1467KL4,022,011,0014,0
68AMIR MUQQRI BIN SAPRIN1749SLG4,019,011,0013,0
71MUHAMMAD ALFAIZ BIN DAUD0SAR4,018,59,5010,5
810TAN YIK CHEAN1533PNG4,016,511,5011,0
99LOH ZI JIAN1738JHR3,522,09,2514,0
1022SALMAN FARIS B AZIZAN0KDH3,521,010,0014,0
1128MUHAMMAD ADRUL FARHAN B MAZLAN0N93,519,59,7513,5
127MUHD ZARIF AIMAN BIN MUHAMMAD1187TRG3,515,07,009,5
1327MUHD RAZIQ B SHAMSUL IZRAN0PUT3,020,58,5013,5
144AQIL DANISH B JUSOH0KDH3,019,58,7514,0
153SHAZWAN ARIFI BIN SUHAIMI0KEL3,019,56,5011,5
1621LIM CHENG LUN1313PNG3,018,57,5012,5
1720MUHAMMAD ADIB HAKIM BIN MOHD KAH1293JHR3,017,57,0013,5
186MUHAMMAD HARITH FAHMI B MOHD RAD1252PHG3,017,56,5012,0
1926MUHAMMAD AIMAN SYAFIQIE BIN MUST0KEL2,517,55,7511,5
2015AIZZUL SYAHMI BIN AMIZUL0PLS2,515,55,0010,0
2112MAO JIT TAO0MK2,512,03,009,0
2225MUHAMMAD IMRAN HAKIM BIN MOHAMAD0TRG2,018,55,7513,0
2323MUHAMMAD RAIF DANIAL B TASYRIF0PHG2,016,02,7512,0
2411LINGGESHKUMAR A/L THARMARAJA0N92,015,53,5010,0
2524MUHAMMAD SYAHIRAN BIN MOKHTAR0PRK2,015,52,0011,5
2616WONG WEI HAO0LAB2,015,02,2511,0
2730MUHAMMAD FIRDAUS BIN HASHIM0TRG2,014,53,509,5
2829WONG WEI JIE0LAB2,013,52,259,5
2919ADI LUQMAN BIN MOHD RASHIDIN0MK1,514,53,759,5
305AIMAN BIN HARUN NORASHID0PUT0,013,50,008,5

PEREMPUAN 15 TAHUN INDIVIDU

Rk.SNoNameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
11CHUA JIA-TIENMAS1787PNG5,528,020,2514,5
213DIVYADARRSHINI A/P LOGANATHANMAS1160PNG5,027,016,5014,5
321NURKAMILIA BATRISYA BT ROSZAMANMAS1282PHG4,525,513,2513,5
429DIVYASREE JAYAKUMARMAS1411KL4,522,011,5012,0
53SITI HAIFA BT HAZRULMAS0N94,027,014,0015,0
616CHIEW YING XUANMAS0SAB4,025,511,0014,0
719YAP ROU XINMAS0KL4,024,513,7514,5
815NUR AKMA QUZAINA BT KHAIROLHISALMAS0SLG4,024,012,7514,5
924HNG WEI ENMAS1060JHR4,022,510,5014,0
1011NUR FARHATUL HAKIMAH BT NOR AHDATMAS1096JHR4,019,09,009,0
1122HANNAH FARISAH BT SALIHINMAS1316SLG3,521,08,0011,5
128VIDHYA MAHINDRANMAS1282N93,025,58,0015,0
1327ELISE TING ZHEN YINGMAS0SAR3,023,08,0013,0
1420HANIS NASREEN BT ADINURMAS1406KDH3,023,07,5012,5
1525NUR FATIHAH SYAFIKAH BT CHE DINMAS0PRK3,020,56,5012,0
167ASHLEY SARA BT HAMDANMAS0PLS3,020,06,7510,5
1718VANITASREE CHANDRASEKARANMAS0MK3,019,05,2511,5
186NUR ATHIRAH IZZATI BT ABANG MD REDMAS0SAR2,520,55,5011,5
1910NUR SYAHZANI ILYANA BT KAMARUDDIMAS0PRK2,519,55,5011,0
2014NOOR ZETI FATIMAH BT ZAHARINMAS1237KDH2,519,54,2511,5
2117MARYAM JAMILAH BT RAMLANMAS0TRG2,516,05,258,5
2226IJLAH BT MOHD JAMREEMAS0TRG2,021,56,0012,5
232NIK NUR NADZIRAH BT NIK MOHD AZRIHMAS1520KEL2,020,55,0012,0
245LANIDA DAHALANMAS0PHG2,017,52,5010,5
2528NURSYAZANA BT KASMAZULIMAS0PUT2,017,02,259,5
2612SAIYIDA NAQIYYAH BT SAIFULHAZMIMAS0PUT2,016,03,2510,5
2723THANAASREE CHANDRASEKARANMAS0MK2,016,01,509,5
284NURFARHAH IRDINA BT MUHAMMAD SHARIDANMAS0KEL1,520,54,5012,5
2930AINA ADILAH BT MOHD IZZATMAS0TRG1,014,00,508,5
309SITI NURZULAIQA BT ALIMAS0LAB0,514,51,009,0

LELAKI 18 TAHUN INDIVIDU

Rk.SNoNameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
13WONG YINN LONG2268PNG6,023,023,0015,0
215AMIR GHAAZI BIN MOHD SAPRIN1906SLG5,021,015,0014,0
31LOO HSIEN RONG EVAN1754MK4,519,511,5012,5
42MUHAMMAD FARHI BIN AZMAN0PLS4,024,013,0016,0
520DARRENT CHRISTOPHER TAY XIONG ZEE1588SAR4,020,512,7513,0
617DANNY BIN GLENN0SAB4,020,511,5013,0
711ANTHONY TEH YONG KEAT1622SAR4,019,012,5012,5
814LEE JIA LEK0JHR4,016,010,2511,0
96NORIZRAN HAFIFI BIN NORDIN0KEL3,521,010,0013,5
1028DINISH A/L SATHASEELAN1427SLG3,520,59,0012,5
1124YAP EHIN1344KL3,021,58,5013,0
1227PADTHMARUBEN A/L KUMAR1528N93,020,08,5014,0
1318MUHAMMAD HAFIZUDDIN B MOHAMAD FI0KDH3,020,07,0012,0
1425CHONG MING EE1447PNG3,019,07,2513,5
1513HAZIQ AIMAN1426KL3,018,57,0013,0
1621MUHD HIJAZ ABDULLAH0PHG3,016,06,0010,5
175FAHIM AL-FAQEH B SALEH1583N93,014,55,759,5
1826KHOO YEN KEAT0JHR2,519,56,2513,5
199LUQMAN HAKIM B ILYAS0KDH2,516,55,5011,5
2022NURUL AZHAN BIN ROZALLI0PRK2,515,55,759,5
2129MUHAMMAD AJWAD B ZANI0TRG2,515,54,7510,0
2219AHMAD AIMAN BIN SAHADI0KEL2,515,05,5010,0
238TUAN MUHAIMIN B TUAN ISMAIL0PHG2,514,03,759,0
244MUHAMMAD MIRZA IRFAN BIN MUZAMIL1526MK2,017,55,0011,0
2523SAID B RAMDAN0PUT2,017,04,5011,0
2612LUQMAN B ZUBIR0PUT2,016,55,0011,5
277MUHAMMAD ARIEF FIQRIE B MURYADI0TRG2,015,54,7511,0
2810MUHAMMAD AFIQ HAIKAL BIN MAZLAN0PRK1,513,01,509,0
2930MOHD AZRI BIN ABIDIN0LAB1,015,51,259,5
3016GERMANUS BANIUS0LAB1,014,51,509,0

PEREMPUAN 18 TAHUN INDIVIDU

Rk.SNoNameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
16PUTERI MUNAJJAH AZZAHRA BINTI AZ1866KL5,523,521,2515,5
213VIANNA DENNIA DANIEL0SAB5,020,014,5013,0
39SITI AISYAH BT TAJUDIN0PHG4,523,516,2515,0
43LOO QING WEI0SLG4,521,514,0014,0
510BETTY SIA WAN TING0SAR4,022,513,5016,0
618HAFIZAH BINTI SULAIMAN0MK4,021,512,5014,0
717ZARITH SOFIAH BT ZAIDI0TRG4,016,59,0011,0
81TAY YI XIN0SAR3,521,011,5014,0
923FARAH MAISARAH BT NORULHAIZY0N93,520,010,5012,5
102JOVITA TAN ROEL0PNG3,519,010,0012,5
1115HASYA BT HAZIZ0KEL3,519,07,2512,0
1221NUR AQILAH AISHAH BT ROSSELI0PHG3,518,58,2512,0
1324NIK NURMIZA BINTI NIK NOR HAVISA0KEL3,517,58,2511,5
1428TEH XINTIAN0KL3,021,07,5013,5
1525KONG FOO YING0JHR3,018,56,5012,0
1616YUWARRKAYALVILI A/P SENTIL KUMAR0PRK3,017,58,2512,0
1732JESSLYN WONG HUI XUAN0PRK3,016,06,7510,5
1822LIEW YI JIN0PNG3,015,55,008,5
1920LEE JING WEI0SLG3,013,08,008,5
208DAMIA QISTINA BINTI ABDUL HALIM0JHR2,519,07,5013,0
215IZZATUL NAJIHAH BINTI AZHAM0PLS2,516,55,0011,5
2211FAWZA BT MOHD 'ATEF0KDH2,514,53,759,0
237NABILA ADLINA BINTI AZAHARI0MK2,514,05,759,0
2431MITCHELLE ALFRED0SAB2,019,05,5013,0
2519AYU AZRA BINTI AZMAN0PLS2,018,04,0012,0
2614AINURA MUSAEVA TALAIBEK0PUT2,015,53,509,5
2712NUR AQILATUL A'ALIYAH BINTI ABDU0LAB2,015,53,0010,5
284SITI HAIDAH BT HAZRUL0N91,520,03,7513,5
2929MARIAMAH BINTI ABDUL RAHMAN0LAB1,517,54,0011,0
3027RABIATUL ADAWIAH BT KAMARUDDIN0TRG1,514,53,009,0
3126NOR HANANI ELYANA BT MOHD NOOR0PUT1,514,02,258,5
3230NUR AISYAH NABILAH BT MUHAMAD AS0KDH1,512,52,758,0

LELAKI 12 TAHUN BERPASUKAN

Rk.SNoTeamGames  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
14KUALA LUMPUR66001217,585,5
21PENANG6411916,078,0
32SELANGOR6402816,085,0
45JOHOR6402815,068,5
57NEGERI SEMBILAN6321814,084,0
63PAHANG6312714,063,0
715TERENGGANU6303615,053,0
814PUTRAJAYA6303613,079,0
98SABAH6303612,073,0
106KELANTAN630369,571,0
1110KEDAH621359,578,5
1212PERAK6204411,563,0
1311SARAWAK6204411,066,0
149MELAKA620449,062,5
1516LABUAN611437,566,5
1613PERLIS600601,575,5

PEREMPUAN 12 TAHUN BERPASUKAN

Rk.SNoTeamGames  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
13SELANGOR66001218,576,5
29JOHOR65011016,086,0
31PULAU PINANG6321816,572,5
47KELANTAN6312713,583,0
512KEDAH6312713,062,5
613PUTRAJAYA6312712,586,5
72KUALA LUMPUR6303613,586,5
810NEGERI SEMBILAN6303613,566,5
94SARAWAK6303613,065,5
108PAHANG6303612,580,0
115PERAK6303611,565,5
126MELAKA621359,567,5
1314TERENGGANU620448,063,5
1411SABAH611438,566,5
1515LABUAN602426,065,5
1616PERLIS601516,058,0

LELAKI 15 TAHUN BERPASUKAN

Rk.SNoTeamGames  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
17SELANGOR65101120,084,5
22KUALA LUMPUR65011016,082,5
31PULAU PINANG6321816,081,0
43JOHOR6402814,585,5
511KELANTAN6312713,573,0
64NEGERI SEMBILAN6303613,575,5
75PAHANG6222612,579,5
814PUTRAJAYA6303612,576,0
96PERAK6303611,076,0
1013TERENGGANU630369,056,0
1115PERLIS6213512,060,5
1212KEDAH6213511,068,0
138SARAWAK6213510,063,0
149SABAH620448,065,5
1510MELAKA611438,564,5
1616LABUAN600604,061,0

PEREMPUAN 15 TAHUN BERPASUKAN

Rk.SNoTeamGames  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
17SELANGOR65101120,084,5
22KUALA LUMPUR65011016,082,5
31PULAU PINANG6321816,081,0
43JOHOR6402814,585,5
511KELANTAN6312713,573,0
64NEGERI SEMBILAN6303613,575,5
75PAHANG6222612,579,5
814PUTRAJAYA6303612,576,0
96PERAK6303611,076,0
1013TERENGGANU630369,056,0
1115PERLIS6213512,060,5
1212KEDAH6213511,068,0
138SARAWAK6213510,063,0
149SABAH620448,065,5
1510MELAKA611438,564,5
1616LABUAN600604,061,0

LELAKI 18 TAHUN BERPASUKAN

Rk.SNoTeamGames  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
15PULAU PINANG66001216,083,0
22JOHOR6411916,580,5
37SABAH6402816,062,5
41KUALA LUMPUR6402815,084,5
53SELANGOR6402813,578,0
66PERAK6312713,567,0
78SARAWAK6303614,568,5
89NEGERI SEMBILAN6303611,046,0
913MELAKA622269,059,0
1012PAHANG630368,556,5
1110KELANTAN6213510,567,0
124KEDAH6213510,564,0
1315TERENGGANU620446,049,5
1411PUTRAJAYA620444,552,5
1514W.P.LABUAN610523,047,5

PEREMPUAN 18 TAHUN BERPASUKAN

Rk.SNoTeamGames  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
12PULAU PINANG66001218,082,5
21KUALA LUMPUR65011020,577,5
36JOHOR6402815,575,0
44SELANGOR6312715,079,5
53SABAH6312712,057,5
610KEDAH6312711,077,5
75PERAK6222613,553,5
812PAHANG6303611,085,0
97MELAKA6222610,054,5
109NEGERI SEMBILAN6132510,560,0
118SARAWAK613257,060,0
1213TERENGGANU621357,057,0
1311KELANTAN613257,049,5
1415PUTRAJAYA612345,052,0
1514LABUAN611435,046,0


No comments:

Post a Comment